TEKSTY

CONTENT IS KING

Mądre, ale… nudne treści zniechęcają po przeczytaniu zaledwie wstępu. Napiszemy dla Ciebie teksty wartościowe, ciekawe, porywające i zgodne z wizerunkiem i charakterem Twojej firmy.

Współpracujemy z wieloma dziennikarzami i autorami tekstów specjalizujących się w różnych branżach: od bankowości, przez energetykę po rolnictwo.

”Podobno w przemówieniu pierwsze zdanie jest zawsze najtrudniejsze. A więc mam je już za sobą…” – Wisława Szymborska podczas ceremonii wręczenia Nagrody Nobla w 1996 r.

oBUDUJemy treść

Przy tworzeniu tekstów kluczowe są odpowiedni temat i forma – dobrane do grupy docelowej. Content marketing jest dobrym rozwiązaniem niezależnie od tego jaką prowadzisz działalność. Dla Ciebie stworzymy interesujące, wartościowe i unikatowe treści. Robimy to z SENS-em.

#01
#02
#03

EFEKTownie

Na jaki efekt stawiasz? Czego oczekują Twoi klienci?

Treści dobrane do grupy docelowej to sposób na „sprzedanie” tematu, a wraz z nim produktu. To ma SENS.

Dopasujemy treści do Twoich potrzeb

SENS Group
Contact

Zrób to z SENSEM!

Projekt z SENSEM.

Napiszemy historię Twojego sukcesu. Znajdziemy dla niej odpowiednią formę. Doprowadzimy projekt do pomyślnej realizacji.

Pomysł z SENSEM.

Nie ma głupich pomysłów – są tylko niedopracowane briefy… Powiedz nam, o czym marzysz, a my Ci powiemy, jak to zrealizować.

Content z SENSEM.

Wywiad prasowy, wpis na firmowego bloga, podcast, wideo, audiobook, szkolenie, czy konferencja – dobierzemy odpowiednią formę do treści, którą chcesz przekazać.

Poznajmy się!

Contact