PODCASTY

POSŁUCHAJ

Opowiedz o swojej firmie, produkcie, usłudze, wyjątkowym wdrożeniu. Dasz się poznać klientowi w jego wolnym czasie, gdy jedzie samochodem, jest na siłowni, czy spędza spokojny wieczór przy kieliszku wina. W ten prosty sposób łatwiej do niego dotrzesz. SENS-owne?

Podcastów słucha 25 proc. internautów, głównie w drodze do pracy, z pracy do domu lub w czasie domowych obowiązków.

FORMATUJ

Forma jest ważna. Odpowiedni podkład, muzyka, prowadząca/y, montaż – to powoduje, że podcast nabiera profesjonalnej oprawy. Zyskasz materiał, który w całości lub częściach możesz wykorzystać w komunikacji ze swoimi klientami.

ŚWIADOMOŚĆ

Podcasty są coraz popularniejsze – ich słuchalność rośnie o kilkaset procent rocznie. Wypromowanie twojej marki profesjonalnym podcastem może okazać się strzałem w dziesiątkę! To ma SENS!

SENS Group © 2022. All rights reserved.
All other copyrights and trademarks are the property of their respective owners.
Contact

Zrób to z SENSEM!

Projekt z SENSEM.

Napiszemy historię Twojego sukcesu. Znajdziemy dla niej odpowiednią formę. Doprowadzimy projekt do pomyślnej realizacji.

Pomysł z SENSEM.

Nie ma głupich pomysłów – są tylko niedopracowane briefy… Powiedz nam, o czym marzysz, a my Ci powiemy, jak to zrealizować.

Content z SENSEM.

Wywiad prasowy, wpis na firmowego bloga, podcast, wideo, audiobook, szkolenie, czy konferencja – dobierzemy odpowiednią formę do treści, którą chcesz przekazać.

Poznajmy się!

Contact