WIDEO

NA PIERWSZYM PLANIE

Film korporacyjny, reklamowy, wizerunkowy czy employer brandingowy? Każdy ma inne zadanie. Różne też jest podejście do ich wykonania. Naszą misją jest dostarczenie produktu, który spełni oczekiwania i będzie wizytówką firmy.

PWPW i Nedap Security Management
Warszawa, 2019

KISMIA – case study w Katowicach

Katowice, 2021

EMOCJE

Case study, film szkoleniowy, nagranie spotu promocyjnego – każda z tych produkcji wymaga zaangażowania profesjonalnego zespołu. Ty potrzebujesz planu – my opracujemy resztę: od scenariusza do produktu wyjściowego. Koncepcję możesz opracować sam(a). Możemy podpowiedzieć Ci co zrobić, by to czym chcesz się podzielić z klientami miało odpowiednią oprawę i było miłe dla oka i ucha. Proste a SENS-owne.

1 obraz może zastąpić 1000 słów

9 na 10 informacji transmitowanych wprost do mózgu jest wizualna


Mózg przetwarza informacje obrazkowe 60,000 razy szybciej niż tekstowe

SENS Group © 2022. All rights reserved.
All other copyrights and trademarks are the property of their respective owners.
Contact

Zrób to z SENSEM!

Projekt z SENSEM.

Napiszemy historię Twojego sukcesu. Znajdziemy dla niej odpowiednią formę. Doprowadzimy projekt do pomyślnej realizacji.

Pomysł z SENSEM.

Nie ma głupich pomysłów – są tylko niedopracowane briefy… Powiedz nam, o czym marzysz, a my Ci powiemy, jak to zrealizować.

Content z SENSEM.

Wywiad prasowy, wpis na firmowego bloga, podcast, wideo, audiobook, szkolenie, czy konferencja – dobierzemy odpowiednią formę do treści, którą chcesz przekazać.

Poznajmy się!

Contact